Content added Content deleted
Scatteraxis (talk | contribs) No edit summary |
Scatteraxis (talk | contribs) (Undo revision 2830 by Scatteraxis (talk)) Tag: Undo |
||
Line 15:
{| class="wikitable movedata-flex-framedata-table"
|- style="font-size:80%;"
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:17.10%" colspan=2 | Invuln
|- style="text-align:center; height:29px;"
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:
! style="width:
|}
</div></includeonly>
|